KONST / Litografier / Färglitografier 12994597
nr 1299 4597
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Färglitografier, 4 st, 275-upplaga, Signerade. Motivet: 47x57 & 58x45 cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:33:20
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Kejsar Calle Sunesson
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson